Búcsúzunk

Fájó szívvel búcsúzunk!

Nagy szomorúsággal és mély fájdalommal tudatjuk, hogy szeretett és tisztelt kollégánk,
iskolánk intézményvezetője,
Garai Zsuzsanna
2022. szeptember 13-án rövid ideig tartó, súlyos betegség után elhunyt.

Köszönjük lelkiismeretes munkáját, őszinte barátságát!

Lám ennyi az élet, gondoltad-e?
Egy pillanat és mindennek vége.
Szólni sem tudtál, hogy indulsz a messzeségbe.
Maradt a nagy bánat, egy csendes sírhalom.
Szerető szívekben örök gyász és fájdalom.

Nyugodjon békében! Emléke örökké velünk marad.

A Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola dolgozói

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

A 2022/2023-as tanév évnyitó ünnepségét  az első tanítási napon, szeptember 1-jén,
csütörtökön reggel 8 órakor tartjuk.

A tankönyveket is ezen a napon osztjuk ki.

A szülői értekezletek időpontjáról az osztályfőnökök fognak tájékoztatást adni. 

Mindenkinek eredményes, sikeres tanévet kívánunk!

Vezetőség

Tisztelt Szülők!

A nyári szünet alatt a következő szerdai napokon 9-13 óra között tartunk ügyeletet:

2022. június 29.
Ügyel: Garai Zsuzsanna intézményvezető, Tibai Lászlóné, Tóthné Mess Erika intézményvezető-helyettesek

2022. július 13.
Ügyel: Tóthné Mess Erika intézményvezető-helyettes

2022. július 27.
Ügyel: Garai Zsuzsanna intézményvezető

2022. augusztus 10.
Ügyel: Tibai Lászlóné intézményvezető-helyettes

Kérjük, ezeken a napokon intézzék ügyeiket (iskolalátogatási igazolás, bizonyítványok átvétele, beiratkozás, kiiratkozás stb.)

Köszönjük!

Vakáció

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Az iskola valamennyi dolgozójának nevében gondtalan pihenést, élményekkel teli időtöltést kívánunk a nyárra!

Vezetőség

Ballagó osztályaink

“Eddig csak álmodtunk, terveztünk még,
most valóra válhat minden, ami szép.
Az élet, a munka tárt karokkal vár,
s hogy szép lesz-e csak rajtunk áll.”

Ballagó nyolcadikosaink június 13-án ünnepélyes műsorral búcsúztak az osztályfőnököktől, a tanítóiktól és tanáraiktól. Az iskolától való búcsúra 2022. június 17-én, pénteken 17:00 órakor kerül sor, melyre Mindenkit szeretettel várunk! 

Pedagógus elismerések

PEDAGÓGUS ELISMERÉSEK

Június 10-én Pintér Tamás polgármester és Barta Endre humán ügyekért felelős alpolgármester átadták az idei pedagógus díjakat a Városháza „C” szárnyának rendezvénytermében. Az ünnepélyes alkalomra iskolánk hét pedagógusa kapott meghívást. Örömmel vették át példamutató és kitartó munkájuk jutalmaként az elismerést jelentő díjat.

Dunaújváros Érdemes Pedagógusa díj: Horváth Éva
Pedagógus Életpályáért Emlékérem: Gubán Zsuzsanna, Józsáné Barabás Magdolna, Juhász Béláné, Klamerusz Ilona Mária, Mázikné Pomázi Ildikó, Puskásné Hilbert Katalin

Hálás szívvel köszönjük munkájukat, és szeretettel gratulálunk!

Matematika Tudásbajnokság

Matematika Tudásbajnokság

Iskolánk az idei tanévben is részt vett a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia által szervezett Tudásbajnokságon. A matematika tudás megmérettetésére négy tanuló nevezett és a megmérettetés hat fordulóból állt. Az éves értékelés a következőkkel zárult: Nagy Mira Dorottya (6.a) arany minősítést, Kollár Karina (6.a) ezüst minősítést, Van Den Kevin (7.b) bronz minősítést szerzett, mindhárman elismerő oklevélben és könyv jutalomban részesültek!

Szívből gratulálunk tanítványainknak és felkészítő tanáruknak, Tósoki Anitának!

Gyereknap

Családi Arany Piknik

Nagy sikerrel zárult a dunaújvárosi kemping területére kihelyezett nagyszabású rendezvényünk, a gyermeknap alkalmából szervezett Családi Arany Piknik!

A kellemes nyári melegben lehetőség volt a szabadban önfeledten játszani, a Duna partján sétálni. Volt foci és peonza bajnokság, kutyabemutató, darts verseny, fogócska és tollasozás. A kicsik különböző ügyességi versenyeken is megmérették magukat. Sok osztálynak bográcsban főtt a finom ebéd, mások pizzával űzték el az éhséget. A nap fő eseménye az iskola 40. születésnapjára készített torta elfogyasztása volt. Gyorsan, de emlékezetesen telt el a nap!

Köszönjük a város vezetőinek, hogy igénybe vehettük a kemping területét! Köszönjük a közreműködést a Duna Dog Center Kutyaiskola munkatársainak és a DDC Darts Club versenyzőinek az élvezetes programokért!
Köszönjük a szülőknek, hogy velünk töltötték ezt a felejthetetlen napot!

Dunaújváros Ifjúságáért díj

DUNAÚJVÁROS IFJÚSÁGÁÉRT DÍJ

Dunaújváros MJV közgyűlése minden évben átadja a Dunaújváros Ifjúságáért elnevezésű díjat. Ez az elismerés olyan személyeknek vagy közösségeknek adományozható, akik vagy amelyek Dunaújvárosban az ifjúsági korosztály nevelésében és az ifjúságvédelemben kiváló munkát végeztek. Nagy örömünkre ebben az évben iskolánk pedagógusa, Fási Erika tanító vehette át a munkájáért járó elismerést. Gratulálunk és további szép sikereket kívánunk!