Eredményeink kategória bejegyzései

Asztalitenisz eredmény

Június 10-én, a Siófokon megrendezett Nyugat – Magyarországi Serdülő Területi ranglistaversenyen Biró Bálint (7. c)
megint bizonyította kimagasló asztalitenisz tudását. 

A II. hely elérésével, ismét egy ezüstéremmel lett gazdagabb!

Gratulálunk Bálintnak!

A Könyvtár Hősnője

Csete Nóra 4. b osztályos tanuló,
sok kis olvasópróbázó gyermek közül lett a Könyvtár Hősnője.
Elismerésre méltó munkájával II. helyezést ért el.

         

Felkészítője: Aszalayné Sivák Olga

Gratulálunk Nóra!

Dobd a kosárba!

Az Országos Dobd a kosárba! sportversenyen Berkes Zalán, Böröcz Máté, Boór Kata, Zámbó Fanni Noémi 3. a osztályos,
Csete Nóra, Kassai Dávid, Lendvai Martin 4. b osztályos tanulóink vettek részt.
A fiúk II. helyezést, a lányok IV. helyezést értek el.

Felkészítőjük: Boda Gábor

Gratulálunk fiúk, lányok!

TIT levelezős verseny

A Hajdú-Bihar Megyei TIT által szervezett országos, levelezős versenyen a 2. évfolyamos gyerekek között:

Vizsoli Gréta 2. b osztályos tanulónk
magyar nyelv és irodalom tantárgyból 4. helyezést,
matematika tantárgyból 21. helyezést,
vizuális kultúra tantárgyból 17. helyezést ért el.

Veres Jázmin, szintén 2.b osztályos tanulónk
vizuális kultúra tantárgyból 18. helyezést ért el.

Felkészítőik: Rehányné Fejes Éva és Győri László tanítók.

Büszkék vagyunk rájuk!

Tappancs rajzverseny

A Tappancs című gyermekfolyóirat által meghirdetett rajzpályázaton
Szabadi Eszter 1. c osztályos tanulónk,
Tojásgurítás című alkotásával
I. helyezést ért el!

       

Gratulálunk Eszternek és rajztanárának Horváth Évának!

Asztalitenisz eredmény

 

A Kiskunmajsán június 2-án megrendezett
VIII. Bognár Imre Nemzetközi Asztalitenisz Emlékversenyen
Biró Bálint
7. évfolyamos tanulónk
ifjúsági 2. helyezett lett, és serdülő arany érmet szerzett!

Gratulálunk a szép teljesítményéhez!

 

Birkózó verseny

A május 12-én megrendezett Dunaferr Kupa Gyermek Szabadfogású Meghívásos Egyéni Birkózó Versenyen
iskolánk diákjai az alábbi eredményeket érték el.

I. helyezést ért el:
Leitgib Fanni 1. c
Pupp Bence 2. b
Péter Domán 2. a
Oláh Denisz 4. c

II. helyezést ért el:
Simon Balázs 1. a
Szenczi Miklós 1. a
Dobai Richárd 1. b
Nagy Dávid 2. a
Garbacz Bence 3. c

III. helyezést ért el:
Simon Balázs 1. b
Gárel Erik 3. c

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Online Természettudományi verseny

Online Természettudományi verseny

Május 3-án rendezték meg a Dunaújvárosi Egyetem Online természettudományi versenyét, melyre az ország különböző területeiről 19 iskola nevezett.
Iskolánkból két csapat is megmérette a tudását.  A tanulóknak matematika, fizika és kémia feladatokat kellett megoldaniuk adott időn belül, és a megoldásokat interneten keresztül kellett beküldeni. Kisebb riadalomra adott okot, hogy a megadott időszakban központi hiba miatt nem működött  a Sulinet. A versenyzők és felkészítők találékonyságának köszönhetően mobiltelefon segítségével végül mégiscsak sikerült elküldeni az eredményeket.

A 8.c osztály csapata 3. helyezést ért el. Ezzel értékes (50000 Ft értékű) jutalomban részesültek.
Csapattagok:  Sándor Abigél, Kovácsik Timóteusz, Kasza Ivett.

A 8. a osztály csapata  – nagyon kis különbséggel – sajnos „leszorult” a dobogóról, de ők is derekasan helytálltak.
Csapattagok: Gál Nikolett, Farkas Balázs, Kalácska Mária.

A csapatokat felkészítette: Józsáné Barabás Magdolna

További hasonló szép sikereket kívánunk végzős diákjainknak!

Kálti Márk Országos Történelem Levelezős Verseny

A Kálti Márk Országos Történelem Levelezős Versenyen tanítványaink az alábbi szép eredményeket érték el.

  • A 61 résztvevő csapatból 27. helyezett lett az ARANYHETESEK elnevezésű, 7. c osztályosokból álló csapatunk.
    A csapat tagjai: Szombati Milán, Nagy Panna, Szigeti Boglárka, Szabó Dávid.
  • A 74 résztvevő csapatból 22. helyezett lett az ARANYSASOK elnevezésű 6. évfolyamos tanulókból álló csapatunk.
     A csapat tagjai: Czimmermann Bálint, Varga Ákos, Agárdi Dávid (6. a) és Németh Szonja (6. c)
  • A 32 egyénileg indult nyolcadikos tanuló közül 13. helyezett lett Kovács Gréta 8. c osztályos diákunk.

   

Felkészítő tanáruk: Bíró Éva.

GRATULÁLUNK!

A Pál utcai fiúk nyomában

A Dózsa György Általános Iskolában, május 17-én megrendezett
” A Pál utcai fiúk nyomában” című tankerületi versenyen
iskolánk csapata III. helyezést ért el. 
A csapat tagjai:
Bella Mihaéla 5.c, Kollár Bence 5.a, Dinnyés Zsófia 5.c
Felkészítő tanár: Feltóti Sándor
Gratulálunk a szép eredményhez!