Szívvel-lélekkel a pályán

A Bozsik Intézményi Program második tavaszi fordulójában öt iskola együttese mérte össze tudását. Tanulóink ezúttal is nagy elszántsággal és példamutató hozzáállással vettek részt a találkozón. Csapatunk több fordulatos és izgalmas mérkőzésen szerepelt, ahol a játékosok remekül segítették egymást, bátran küzdöttek. A pályán számos ügyes megoldást és szép összjátékot láthattunk tőlük. Válogatottunk a torna során végig méltón képviselte iskolánkat. Büszkék vagyunk a fiúkra!
Labdarúgóink:
3.a osztály:
Dohánszky Ádám, Dürgő Henrik Zsolt, Pirgi Kevin Dávid, Péntek Szabolcs, Miklós Olivér Zoltán
4.a osztály:
Campos Fernandez Márkó, Takács Marcell, Wittner Brendon
4.b osztály:
Braun Tamás, Huszti Zsolt, Kurucz Zsombor, Márton Bence, Sikora Bálint
Felkészítők: Csilléryné Kockás Mónika, Tükör Balázs
Gratulálunk minden résztvevőnek a szép teljesítményhez, és további eredményes szereplést kívánunk a következő fordulóban!