Együtt lenni jó! – Gyermeknapi SULI-BULI iskolánkban

Május 29-én rendeztük meg gyermeknapi SULI-BULI programunkat. Ezen a tanításmentes munkanapon arra törekedtünk, hogy tanítványaink számára felhőtlen kikapcsolódást és felejthetetlen élményeket biztosítsunk. A piknikhangulatú délelőttön minden az együttlétről és az önfeledt játékról szólt. Nagy örömünkre a rendezvényhez a családok is csatlakoztak.

Az iskola közösségi terei megteltek élettel és jókedvvel. A gyerekeket színes programkínálat fogadta: táncbemutatók, sportmérkőzések, ügyességi feladatok és vetélkedők biztosították a tartalmas szórakozást. A tornacsarnokot nevetés és izgalom töltötte meg, miközben az udvaron közösségépítő játékok és kalandpályák várták a résztvevőket.

A tanulók több helyszínen, különleges tevékenység közül választhattak. Kipróbálhatták a rollerezést, a halászatot, valamint a tollas- és botos játékokat. Emellett röplabda-, labdarúgó-, szkander-, csocsó-, asztalitenisz- és célbadobó-bajnokságokon is összemérhették tudásukat és ügyességüket. A programot egy jó hangulatú koncert koronázta meg, amely méltó zárása volt ennek az eseménydús napnak. A közösen átélt pillanatok ismét megerősítettek bennünket abban, hogy együtt lenni valóban jó.

Köszönjük a rendezvény főszervezőjének, Hegyesi Szilvia tanárnőnek az áldozatos munkáját, a lebonyolításban részt vevő kollégák segítségét, valamint a szülők támogató együttműködését.
Külön köszönjük az alábbi közreműködőknek, hogy hozzájárultak rendezvényünk sikeréhez:
• DSE Röplabda Akadémia
• MIISODAVÁRUNK zenekar (Rudas Iskola)
• Czuppon Zsóka néptáncpedagógus (WESLEY-DA CAPO Művészeti Iskola)
• Endrefi-Konics Juli hangtálterapeuta
• Kollár Bence dartsjátékos
• B-Cool Dance Team Tánciskola
• No Comment Tánciskola
• Tóthné Végh Márta védőnő