Eredményeink kategória bejegyzései

Birkózó verseny

A május 12-én megrendezett Dunaferr Kupa Gyermek Szabadfogású Meghívásos Egyéni Birkózó Versenyen
iskolánk diákjai az alábbi eredményeket érték el.

I. helyezést ért el:
Leitgib Fanni 1. c
Pupp Bence 2. b
Péter Domán 2. a
Oláh Denisz 4. c

II. helyezést ért el:
Simon Balázs 1. a
Szenczi Miklós 1. a
Dobai Richárd 1. b
Nagy Dávid 2. a
Garbacz Bence 3. c

III. helyezést ért el:
Simon Balázs 1. b
Gárel Erik 3. c

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Online Természettudományi verseny

Online Természettudományi verseny

Május 3-án rendezték meg a Dunaújvárosi Egyetem Online természettudományi versenyét, melyre az ország különböző területeiről 19 iskola nevezett.
Iskolánkból két csapat is megmérette a tudását.  A tanulóknak matematika, fizika és kémia feladatokat kellett megoldaniuk adott időn belül, és a megoldásokat interneten keresztül kellett beküldeni. Kisebb riadalomra adott okot, hogy a megadott időszakban központi hiba miatt nem működött  a Sulinet. A versenyzők és felkészítők találékonyságának köszönhetően mobiltelefon segítségével végül mégiscsak sikerült elküldeni az eredményeket.

A 8.c osztály csapata 3. helyezést ért el. Ezzel értékes (50000 Ft értékű) jutalomban részesültek.
Csapattagok:  Sándor Abigél, Kovácsik Timóteusz, Kasza Ivett.

A 8. a osztály csapata  – nagyon kis különbséggel – sajnos „leszorult” a dobogóról, de ők is derekasan helytálltak.
Csapattagok: Gál Nikolett, Farkas Balázs, Kalácska Mária.

A csapatokat felkészítette: Józsáné Barabás Magdolna

További hasonló szép sikereket kívánunk végzős diákjainknak!

Kálti Márk Országos Történelem Levelezős Verseny

A Kálti Márk Országos Történelem Levelezős Versenyen tanítványaink az alábbi szép eredményeket érték el.

  • A 61 résztvevő csapatból 27. helyezett lett az ARANYHETESEK elnevezésű, 7. c osztályosokból álló csapatunk.
    A csapat tagjai: Szombati Milán, Nagy Panna, Szigeti Boglárka, Szabó Dávid.
  • A 74 résztvevő csapatból 22. helyezett lett az ARANYSASOK elnevezésű 6. évfolyamos tanulókból álló csapatunk.
     A csapat tagjai: Czimmermann Bálint, Varga Ákos, Agárdi Dávid (6. a) és Németh Szonja (6. c)
  • A 32 egyénileg indult nyolcadikos tanuló közül 13. helyezett lett Kovács Gréta 8. c osztályos diákunk.

   

Felkészítő tanáruk: Bíró Éva.

GRATULÁLUNK!

A Pál utcai fiúk nyomában

A Dózsa György Általános Iskolában, május 17-én megrendezett
” A Pál utcai fiúk nyomában” című tankerületi versenyen
iskolánk csapata III. helyezést ért el. 
A csapat tagjai:
Bella Mihaéla 5.c, Kollár Bence 5.a, Dinnyés Zsófia 5.c
Felkészítő tanár: Feltóti Sándor
Gratulálunk a szép eredményhez!

Sakkverseny

Szabó Bence 4. b osztályos tanuló
a VIII. Petőfi Kupa Sakkversenyen a negyedik osztályos fiúk korcsoportjában
3. helyezést ért el.

További szép sikereket kívánunk!

Nagy Digitális Kaland

        

Kiss Armand, Hoffmann Márk és Szombati Gábor
4. b osztályos tanulók a Nagy Digitális Kaland elnevezésű területi versenyen
2. helyezést értek el.

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőjüknek Vári Éva tanárnőnek!

Városi logikai matek verseny

A tankerületi logikai matematika verseny 1. osztályos korosztályában
III. helyezést ért el
Schelbauer Miksa 1. a osztályos kisdiákunk.

Gratulálunk!

Felkészítője: Mázikné Pomázi Ildikó tanító

Robotika kiállítás

A rácalmási Jankovich Kúriában megrendezésére kerülő Robotika kiállításon
Kovács Bettina 5.c osztályos tanulónk alkotását
a zsűri külön díjjal jutalmazta.

           

Versmondó verseny

Sztankó Maja és Nagy Zsófia 4. a osztályos tanulók
PEGAZUS-díjat nyertek a Móricz Zsigmond Általános Iskola április 10-én megrendezésre kerülő versünnepén!

A lányokat felkészítette: Hollósiné Tabajdi Mária tanító
Gratulálunk a szép teljesítményhez!