Ovisoknak kategória bejegyzései

Ovis rajzverseny eredményhirdetés

Örömmel adjuk hírül, hogy az ARANY ÓVODÁS RAJZPÁLYÁZATRA 11 óvodából, 137 alkotás érkezett.

A kiállítás megnyitó ünnepségén az alábbi gyermekek vehették át a méltán megérdemelt díjakat:

Árgyelán Noémi                              Százszorszép Tagóvoda
Badi Ariana Emi                              Százszorszép Tagóvoda (különdíjas)
Budai Csenge                                    Százszorszép Tagóvoda
Dannecker Nora Sophia              Napsugár Tagóvoda
Domonkos Martin                          Kincskereső Tagóvoda
Dürgő Máté                                        Bóbita Tagóvoda
Faragó Kitti                                         Duna-parti Tagóvoda
Farkas Gábor                                     Napsugár Tagóvoda
Franyó Zétény                                   Katica Tagóvoda
Főrhécz Angéla                                 Katica Tagóvoda
Gerbovits Dávid                               Katica Tagóvoda
Horváth Janka                                   Római Városrészi Tagóvoda
Jónás Szilvia                                        Napsugár Tagóvoda
Kéring Zsófia                                      Bóbita Tagóvoda
Kiss Lóránt                                           Csillagvirág Tagóvoda
Kiss Federika Dóra                          Csillagvirág Tagóvoda
Kollár Bálint                                         Napsugár Tagóvoda
Kovács-Rosta József                       Margaréta Tagóvoda
Kőhler Vanda                                       Duna-parti Tagóvoda
Marján Hanna Emily                        Eszterlánc Tagóvoda
Molnár Enikő                                       Katica Tagóvoda
Molnár Anna                                       Kincskereső Tagóvoda (különdíjas)
Molnár Linda                                       Kincskereső Tagóvoda
Nagy Natália Mária                         Napsugár Tagóvoda
Páska Julianna                                    Katica Tagóvoda
Sáfár Fruzsina                                     Aranyalma Tagóvoda
Slett Csanád Hunor                         Napsugár Tagóvoda
Szabó Völcsei Lilien                         Napsugár Tagóvoda
Telek Panna Piroska                       Aranyalma Tagóvoda (különdíjas)
Tóth Linett                                            Napsugár Tagóvoda
Tóth Vivien Brigitta                         Napsugár Tagóvoda
Tumpek Zita                                         Eszterlánc Tagóvoda
Vajai Jázmin                                         Napsugár Tagóvoda

Köszönjük a beküldött alkotásokat!
Szívből gratulálunk a kis művészeknek és az óvó néniknek!